Masz pytania?Zadzwoń!
+48
+48

Sprzęt parkieciarza

Sprzęt parkieciarza to drugi po umiejętnościach czynnik od którego zależy, jak dobrze zostanie przeprowadzona renowacja podłogi drewnianej.
Nasza firma korzysta jedynie z maszyn z najwyższej półki, po to aby cyklinowanie oraz renowacja podłogi przebiegała szybko, sprawnie oraz jej efekt był jak najbardziej zadowalający dla klientów.
  1. Cykliniarka Lagler Hummel Cykliniarka Lagler Hummel - jest to najbardziej pożądany sprzęt parkieciarki. Sprzęt z najwyższej półki przeznaczony do cyklinowania każdego gatunku drewna. Jest to szlifierka taśmowa wykonująca 2500 obrotów na minutę. Używana w sprawnych rękach naszych parkieciarzy gwarantuje idealne wyszlifowanie podłogi drewnianej, bez smug i wybrzuszeń. Cykliniarka Lagler Hummer jest sprzętem wykonującym cyklinowanie bezpyłowe, dzięki temu nie musimy się martwić o sprzątanie po przeprowadzanych pracach parkieciarskich.
  2. Szlifierka Kątowa Lagler Szlifierka Kątowa Lagler - jest to niemiecki sprzęt najwyższej jakości, szlifierka ta przeznaczona jest do miejsc w których cykliniarka jest zbyt duża i praca nią nie jest możliwa. Szlifierka kątowa idealnie cyklinuje powierzchnię pod zamontowanymi grzejnikami, w między szafami zabudowanymi czy w niewielkiej garderobie. Taką też szlifierką cyklinujemy podłogą w pobliżu ścian w miejscach gdzie użycie dużej cykliniarki mogłoby zarysować listwy przypodłogowe, lub ścianę. Szlifierka ta umożliwia cyklinowanie bezpyłowe dzięki zamontowanemu odkurzaczowi.
  3. Polerka Numaric NPR 1515 Polerka Numaric NPR 1515 - polerka jednotarczowa, przeznaczona do polerowania powierzchni drewna papierem o dużo mniejszej ziarnistości niż w przypadku cykliniarek. Sprzęt ten zapewnia nam idealnie gładką powierzchnię, dzięki temu lakierowana powierzchnia wygląda idealnie. Polerką tą polerujemy podłogę 3 krotnie używając coraz to mniejszej granulacji papieru.